Choď na obsah Choď na menu
 


2.diel

21. 11. 2010

Nicol nemá nové vlasy a je blondínka. Lilly je čiernovláska a má nové vlasy :)

 

 

 

Obrázok

 

Zdvihla som... ,,Áno? Kto je tam?", povedala som. ,,Ó! Ahoj Lilly! To som ja Nicol.", ozvala sa nadšene. ,,Ahoj Nicol. Čo chceš?", spýtala sa Lilly. ,,Ja len že, prečo si nebola v škole... Myslela som si že sa ti niečo stalo, alebo niečo také. Ani moja mama nebola doma. No a už prišla :)", povedala Nicol. ,,Haha. Nič sa mi nestalo. Len som zaspala..", zasmiala sa Lilly. ,,Aha. Haha, tiež sa zasmiala Nicol, no tak už som nechcela nič. A vlastne, učili sme sa 8651x596. No tak čau Lilly!", povedala Nicol. ,,Čau Nicol!", ozvala sa Lilly.

 

 

 

Obrázok

Hneď ako Lilly zložila telefón, ju začal Michael mučiť. ,,Búuaahh!", zakričal. ,,Ááaaa!, zľakla sa Lilly a spadla na zem. ,,Lilly? Lilly? Čo ti je? Čo sa ti stalo? Len prosím otvor oči! Och bože! Už je neskoro?, strachoval sa Michael, mama! Mama! Rýchlo! ,,Och bože môj! Prečo leží Lilly na zemi?!", zakričala mama. ,,Mami, ja ti to všetko vysvetlím!", napravoval to Michael. ,,Nie, nič netreba vysvetľovať! Odvezieme ju do nemocnice!!", povedala mama s plačom. Zobudila som sa až v nemocnici...

 

Obrázok

 

 Okolo mňa boli dve dievčatá. Malá Ninka a teenegerka Jamie. Bola som napojená na nejakú infúziu. ,,Čo sa vám stalo?", spýtala som sa. ,,Ach. Mňa zrazilo auto. Mala som šťastie. Prežila som, a mám vozíček", a Jamie skĺzla po líci slza. ,,A mne sa prihodila nešťastná náhoda. Spadla som z okna. Z ôsmeho poschodia. Tiež mám vozíček.", povedala Ninka. ,,Aha. Tak vy máte naozaj nešťastné náhody... Ja som dostala infarkt. Svojho brata nenávidím. On mi ho začinil.", vyrozprávala som im môj príbeh. ,,Aj ty to máš nešťastné.", povedala Ninka. ,,Ja si to až tak nemyslím. Ty si vypadla z okna. To mohlo bolieť, hrozne.. A ja som len spadla na zem. To je nič.", povedala som Ninke. Ale Ninka sa nedala. ,,Ty to máš horšie, a basta", povedala Ninka. ,,No dobre. Ak si to myslíš, tak je to pravda", povedala som a zažmurkala som na ňu.

 

 

Obrázok

,,Ó! Ahoj Nicol! Rada ťa vidím! Prišla si ma pozrieť?", povedala Lilly. ,,Počula som čo sa ti stalo. Čo ti urobil ten diabol Michael.", objala Nicol Lilly. ,,Hej, ten diabol Michael. Ja sa mu raz pomstím." ,,To budem rada, povedala Nicol, a kto sú tie dve dievčatá? ,,Tá malá je Ninka, a tá veľká Jamie", povedala Lilly. ,,A čo sa im stalo?" spýtala sa Nicol. ,,Jamie zrazilo auto, a Ninka spadla z ôsmeho poschodia. Obidve majú vozíčky", povedala Lilly. ,,Aha, majú veľmi smutné príbehy.", povedala Nicol. Potom Nicol odišla. Prišiel doktor..

 

Obrázok

,,Hej dievčatá, prečo ste mi nepovedali že Lilly sa už prebudila?", povedal doktor. ,,Prepáčte pán doktor, zabudli sme.", povedali naraz. ,,No tak Lilly, choď sa prezliecť do svojho pyžama, a tak budeš až do konca pobytu v Nemocnici Svätého Jána.", povedal doktor. ,,OK", povedala Lilly a bežala sa prezliecť. ,,Ááaauuú!", zakričala Lilly. Rýchlo k nej pribehol doktor. ,,Čo sa ti stalo Lilly?", prehodil doktor. ,,Asi mám zlomenú nohu! Auvajs!", povedala Lilly. ,,No tak dúfam že nedostaneš vozík. Lebo to bude izba vozíčkárov!, hovoril doktor, poď, skús vstať! ,,Ale pán doktor, to sa nedá! Radšej mi dajte nejaký vozíček", s bolesťou prehodila Lilly. 

 

Obrázok

,,Dobre Lilly, tak si vyber farbu", povedal doktor. ,,No. Hm. No. Modrá!", povedala Lilly. ,,Dobre, nech sa páči, tvoj vozík", povedal doktor a odtlačil nás do kuchyňe, aby sme sa najedli. Raňajky boli úžastné. Boli to hnedé plátky niečoho hnedého. Keď sme sa najedli sme išli kuknúť telku. Pustili sme si MTV z natriasali s vozíkmi. Ninku to začalo nudiť a pustila svoje rozprávky. Zrazu niekto otvoril dvere do nemocnice. Bola to...

 

 

Obrázok

Toto je Ninka :)

Obrázok

A toto Jamie :)

 

*°*°Diskusia*°*°

1. Páčil sa vám diel?

2. Aký máte názor na Jamie a Ninku?

3. Kto prišiel do nemocnice?

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

jj jj jj jj jj jj xD

(Olča, 1. 12. 2010 16:12)

1.Áno ale išlo to moc rýchlo :(
2.Ujdú
3.Nevlastný otec?Mama?Michael? nwm

Ahoj

(Sami, 21. 11. 2010 19:10)

JJ
Sú to fajn baby
Tej baby mama